Сейчас 3 гостей онлайн

PROFITOOL

 PROFITOOL – визнаний лідер на ринку України

Відомо, що виробники професійного електроінструменту самі не виробляють спорядження для нього. Вони пропонують фірмове спорядження не завжди високої якості і, як правило, дуже дорого.

Клієнт змушений переплачувати іноді в рази більше тільки через широко розрекламований бренд. Часто, в гонитві за надприбутками, виробники професійного електроінструменту не приділяють достатньо уваги якості цього спорядження і воно, в свою чергу, не відповідає в повній мірі очікуванням клієнта.

На підставі багаторічного досвіду роботи на ринку професійного інструменту команда фахівців-однодумців в 2012 році прийняла рішення про створення власної української торгової марки професійного інструменту вищої європейської якості PROFITOOL за доступними для українських професіоналів цінами.

В асортименті ТМ PROFITOOL вже зараз закумульовані витратні матеріали та спорядження виключно провідних європейських виробників з Німеччини, Великобританії, Словенії.

Команда PROFITOOL не зупиняється на досягнутому! Постійний контакт з європейськими підприємствами-партнерами сприяє швидкому удосконаленню продукції. Технологи розробляють нові рецептури складу для абразивних виробів, інженери постійно працюють над поліпшенням якісних характеристик, а маркетологи над дизайном пропонованої продукції.

                                                       АСОРТИМЕНТ ТМ PROFITOOL

Бури SDS-plus та SDS-max. Виготовляються в Німеччині на найсучаснішому обладнанні одним з найбільших європейських виробників за спеціальним замовленням торгової марки PROFITOOL. На хвостовиках всіх бурів є напис "MADE IN GERMANY", а також знак Асоціації контролю якості стінних свердл (PGM) і індивідуальний номер, який присвоюється цією організацією виключно підприємству-виробнику. У випадку PROFITOOL  - це 46, 56 і 58. Якість бурів забезпечує високу точність буріння. Ця точність якраз і регламентується технічними комісіями ЕТА (European Technical Assessment / Approval) і ЕОТА і прописана в пам'ятці DIBt - «Німецького інституту будівельної техніки». Бури випускаються в двох лінійках якості - MASTER і PROFESSIONAL.

     Круги відрізні, зачисні і пелюсткові. Виготовляються в Словенії на найбільшому в Західній Європі підприємстві за спеціально розробленою для TM PROFITOOL оригінальною рецептурою. На цьому підприємстві розміщують замовлення під своїми брендами більшість виробників професійного і промислового електроінструменту. Вся продукція відповідає найжорсткішим європейським вимогам безпеки і відрізняються високими якісними характеристиками. Відрізні і зачисні круги випускаються в двох лінійках якості - PROFESSIONAL і IDUSTRIAL. У пелюсткових кругах INDUSTRIAL використовується шліфувальна шкурка, як з цирконієвим корундом, так і з керамічним зерном.

    Технічні щітки. Виготовляються в Німеччині 100% з комплектуючих німецьких постачальників. Ми гарантуємо своїм клієнтам найвищу якість і високу зносостійкість нашої продукції. Вся без винятку продукція відповідає вимогам діючих в Європі норм - DIN 68 347 частина 1 і 2, а також EN 1083.

    Борфрези твердосплавні. Виготовляються у Великобританії ексклюзивно для TM PROFITOOL на ультрасучасному підприємстві із застосуванням новітніх технологій. В асортименті PROFITOOL борфрези всіх наявних на світовому ринку форм з 3 типами основних і 9 типами спеціальних насічок, а також з декількома типами покриття.

      Пиляльні диски і ножі для рубанків. Виготовляються в Німеччині ексклюзивно для TM PROFITOOL на підприємстві з більш ніж 150 річним досвідом виробництва згідно з усіма європейськими стандартами. Компанія пропонує широкий вибір професійних пиляльних дисків для розпилювання різних матеріалів, як ручним електроінструментом, так і стаціонарними верстатами.

     Пилки кільцеві. Виготовляються в Німеччині ексклюзивно для TM PROFITOOL на підприємстві, заснованому в Реймшайді (Remscheid) ще в XIX столітті. Зараз це сучасне підприємство, яке є єдиним виробником з повним циклом виробництва кільцевих пил в Німеччині на повністю автоматизованих виробничих станціях власної розробки. Ми пропонуємо біметалічні кільцеві пили зі змінними кроком 4/6 зубів на дюйм, виготовлені з високоякісного біметалічного сплаву з додаванням 8% кобальту. Кільцеві пили TM PROFITOOL відрізняє видатна концентричність, дуже плавний хід при високій швидкості обертання, точність розмірів, високий опір навіть при великому навантаженні і високому обертовому моменті, швидка робота завдяки агресивним і незмінно гострим зубцям з видатними ріжучими характеристиками, максимальний термін служби навіть в дуже твердих матеріалах, таких як чавун і нержавіюча сталь.

    Пилки лобзикові, шабельні і ножовочні полотна. Виготовляються в Німеччині ексклюзивно для TM PROFITOOL на підприємстві, заснованому в Реймшайді, яке відрізняється інноваційним мисленням і діями, а також входить до когорти провідних європейських виробників спорядження для пиляльних технологій і є найбільшим експортером на ринки по всьому світу продуктів найвищої якості для ідеального різання і пиляння . Вся сировина що використовується у виробництві постачається тільки з Німеччини, Австрії та Швеції. Вся лінійка продукції виробляється на сучасному високоточному виробничому обладнанні. Також використовується запатентована лазерна технологія заточування пилок.

    Фрези кільцеві WELDON 19 мм. Виготовляються в Великобританії ексклюзивно для TM PROFITOOL на найбільшому в світі спеціалізованому підприємстві. Всі фрези і інше оснащення виробляється на сучасних напівавтоматичних і повністю автоматичних верстатах з ЧПУ. В даний час пропонуються фрези з сталей M2 і M42 з робочою довжиною 30 мм і 50 мм, зенкери і інше оснащення для свердлильних верстатів на магнітній станині.

Асортимент TM PROFITOOL постійно розширюється для задоволення потреб найвибагливіших професіоналів на будмайданчиках і промисловому виробництві.
Производители

AEG

AL-KO

BAHCO

BESSEY

BMI

BONDHUS

FESTOOL

FELO

FLEXOVIT

FLUME

GENERGA

HELLER

KEMET

KLINGSPOR

LESSMANN

Каталоги:
Makita

Каталог MAKITA 2019

MAYKESTAG

Каталоги:
 • Каталог 2016
 • Metabo

  Каталог Metabo 2019

  MILWAUKEE

  NAREX BYSTRICE

  OLFA

  PROFITOOL

  PROTOOL

  UNIBOR

  VÖLKEL